Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
22.02.2024 22.02
Gašper Beg
Dolgi Hrbet, Teranova
III/3
350 m
21.02.2024 21.02
Gašper Beg
Begunjščica, Zeleniška smer
IV+/II
200 m
21.02.2024 21.02
Miha Jernejčič
Dolgi hrbet, Kratka nemška
IV/3 M
200 m
21.02.2024 21.02
Danilo Patarčič
Begunjska vrtača in Begunjščica, Zahodna grapa in Centralna
lahko
300m +200m
21.02.2024 21.02
Dean Pecman
Begunjščica, SZ greben
III/2-3
250m
21.02.2024 21.02
Jernej Štukelj
Dolgi hrbet, Teranova
III (80°-50°)
350 m
20.02.2024 20.02
Jan Jasnič
Dolgi hrbet, Teranova
III/3
350 m
20.02.2024 20.02
Miha Jernejčič
Dolgi hrbet, Teranova
III/3
350 m
20.02.2024 20.02
Nina Korošec
Dolgi hrbet, Teranova
III/3
350 m
18.02.2024 18.02
Jernej Štukelj
Paklenica, Oliver Dragojevič
III
150 m

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
16.02.2024 16.02
Dean Pecman
Mala Mojstrovka
04.02.2024 04.02
Andrej Erceg
Velika Mojstrovka, Suhi vrh
04.02.2024 04.02
Maja Grgič
Kotovo sedlo
29.01.2024 29.01
Peter Janežič
Povezava Stubenock - Seenock (2.092m - 2.260m), turni smuk
N-
28.01.2024 28.01
Tadej Dobravc Verbič
Mala in Velika Mojstrovka
28.01.2024 28.01
Sabina Novakovič
Prestreljenisko okno
27.01.2024 27.01
Andrej Erceg
Škrbina med Malo in Veliko Ponco, Čez Kotle
26.01.2024 26.01
Anka Košmrl
Mala Mojstrova
23.01.2024 23.01
Dean Pecman
Begunjščica, Sestopna grapa
22.01.2024 22.01
Peter Janežič
Debela Peč - 2014m
N-

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
21.02.2024 21.02
Jernej Štukelj
Paklenica, Celjski stup
5a
150 m
19.02.2024 19.02
Jernej Štukelj
Paklenica, Nosorog
4c
150 m
10.02.2024 10.02
Miha Kitek
Veliki Ćuk, Sjeverno rebro
4b+
170 m
10.02.2024 10.02
Ambrož Kregar
Veliki Ćuk, Sjeverno rebro
4b+
170 m
09.02.2024 09.02
Ambrož Kregar
Veliki Ćuk, Water song
6a+
160 m
09.02.2024 09.02
Matjaž Vehovec
Paklenica Veliki Ćuk, Water song
6a+
160 m
08.02.2024 08.02
Miha Kitek
Kuk od Skradelin, Andi & Max
5c
70
08.02.2024 08.02
Ambrož Kregar
Kuk od Skaderin, Kameni croissant
6a
130 m
08.02.2024 08.02
Matjaž Vehovec
Paklenica Kuk od Skradelin, Kameni croissant
6a
130 m
04.01.2024 04.01
Tilen Mubi
Leonidio/Skiadhiániko, Sportlich Elegant
6a+
58m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
24.02.2024 24.02
Nika Krivec
Kompanj/Ghey team, Queen of fall
7a
20
23.02.2024 23.02
Tadej Dobravc Verbič
Wadi Daykah (Oman) , Abraca Dabra
6c
15 m
20.02.2024 20.02
Tomaž Pahor
Krk - Portafortuna, Flower Power
6c+
33m
19.02.2024 19.02
Ana Štritof
Finale Ligure/ Rocca Carpanea, Spigolo Bianco
6c
16m
18.02.2024 18.02
Miha Kitek
Vipava, Zadnja šansa
6a
35m
18.02.2024 18.02
Nika Krivec
Lijak/Loke, Signorina anarchia
7a/a+
25
13.02.2024 13.02
Tadej Dobravc Verbič
Mišja peč , Kranjska sivka
6c
18 m
08.02.2024 08.02
Miha Gašperin
Bitnje, Caterpillar
7c+
25m
08.02.2024 08.02
Nika Krivec
Kotečnik/Trapez, Akt
6c+
30m
04.02.2024 04.02
Tadej Dobravc Verbič
Kotečnik - Trapez, Sputnik
6c
20 m