Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
18.08.2019 18.08
Maja Gaspari
Mala Rinka, Vzhodna smer
IV/III
350m
18.08.2019 18.08
Maja Grgič
NŠG, Tandara-Mandara
V+/IV
250m
18.08.2019 18.08
Irena Gričar
Mala Rinka, Vzhodna
IV/III
350 m
18.08.2019 18.08
Jaša Hrovat
Nad Šitom glava, Kranjska poč
IV/III-IV
250m
18.08.2019 18.08
Tilen Mubi
Mala Rinka, Igličeva smer
V/IV+
350m
18.08.2019 18.08
Jurij Rous
Torre Firenze (Monte Stevia) , Spigolo ovest
IV+/III-IV
400 m
17.08.2019 17.08
Aljaž Bešter Cerar
Hexenstein/Sass de Stria, South Arete
IV
203m
17.08.2019 17.08
Maja Grgič
Kogel, Češnovar-Srakar s kranjsko varianto
V+
230m
17.08.2019 17.08
Ahac Istenič
Mala Rinka, Igličeva
V/IV+
350m
17.08.2019 17.08
Jan Jasnič
Torre Piccola di Falzarego, Scoiattoli Direct - Ghedina
V-
270m

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
24.05.2019 24.05
Peter Janežič
Kölnbreinspitze - Maltatal, turni smuk
17.05.2019 17.05
Jakob Kovač
Škrbina v Pečeh + Okno
07.05.2019 07.05
Andrej Erceg
Turski žleb + Skuta
22.04.2019 22.04
Andrej Erceg
Oltar, Z Oltarja v Kotel
do 50°
22.04.2019 22.04
Matej Mišvelj
Križ
17.04.2019 17.04
Andrej Erceg
Za Akom/Kačji jezik, Kačji jezik
do 50°
31.03.2019 31.03
Gorazd Hrovat
Luknja in še malo naprej
Nekaj srednjega
31.03.2019 31.03
Jakob Kovač
Begunjščica, Y grapa
30.03.2019 30.03
Andrej Erceg
Stenar + Pihavec, Z vrha na Luknjo in v luknjo
do 45°
23.03.2019 23.03
Andrej Erceg
Bovški Gamsovec, Skoraj z vrha na Luknjo
45°+

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
20.08.2019 20.08
Edisa Korač
Bela peč, Bumerang
V/III-IV
100m
12.08.2019 12.08
Nika Krivec
Ratitovec, Avrikelj
V+
120 m
11.08.2019 11.08
Anka Košmrl
Velika Baba, Nova Centralna smer
IV+
700m
10.08.2019 10.08
Irena Gričar
Mangart, Jugozahodni raz
IV/III
400 m
10.08.2019 10.08
Irena Kranjec
Mangart, JZ raz
IV+ / II-III
400 m
09.08.2019 09.08
Irena Gričar
Begunjščica, Šentanska smer
V+/III-IV
150 m
09.08.2019 09.08
Irena Kranjec
Begunjščica, Šentanska
V A0
160 m
07.08.2019 07.08
Aljaž Mihelčič
NŠG, Promenada
V+/V
120m
07.08.2019 07.08
Aljaž Mihelčič
NŠG, Elisa
VI-/V
120m
07.08.2019 07.08
Gašper Ravnjak
NŠG, Promenada
V+/V
120m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
18.08.2019 18.08
Blaž Germek
Kokrsko sedlo , Čokoladni rogljički
6a+
18m
18.08.2019 18.08
Blaž Germek
Kokrsko sedlo, Ajde Peter!
6a
28m
14.08.2019 14.08
Blaž Germek
Kokrsko sedlo / sektor Akvarij, Vroče luknjice
7a
26m
10.08.2019 10.08
Blaž Germek
Kokrsko sedlo / sektor Akvarij , Savna
6c+
25m
10.08.2019 10.08
Tilen Mubi
Iški Vintgar, Zajeda
5a
16m
09.08.2019 09.08
Urška Mihoci
Zatrata, Vlagomerni zvezdež
6b
12m
09.08.2019 09.08
Urška Mihoci
Zatrata, Podvihana kolesnica
6c
6m
08.08.2019 08.08
Blaž Germek
Pod Škalo, Turing
7b
20m
07.08.2019 07.08
Blaž Germek
Kokrsko sedlo / sektor Akvarij, Ribič Popo
7a
30m
01.08.2019 01.08
Nika Krivec
Luknja, Vijolica
6a
16 m