Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.02.2019 17.02
Andraž Avbelj
Prisojnik, Centralni slap
WI5
200m
17.02.2019 17.02
Hana Hutar
Prisojnik, Desni slap (do sveče)
WI4+
150m
17.02.2019 17.02
Tanja Metličar
Prisojnik, Centralni slap
WI5
200 m
17.02.2019 17.02
Gašper Ravnjak
Prisojnik, Centralni slap
WI5
200m
17.02.2019 17.02
Jurij Rous
Prednja glava, Zimska smer
III/4+
250 m
16.02.2019 16.02
Andraž Avbelj
Prednja glava, Zimska smer
III, WI4, M
250m
16.02.2019 16.02
Danilo Patarčič
Begunjščica, grapa
lahko
13.02.2019 13.02
Andraž Avbelj
Zajzera, Piccolo Nabois
WI4+
210m
13.02.2019 13.02
Maja Lavrič
Zajzera, Piccolo Nabois
WI4+
210 m
12.02.2019 12.02
Andraž Avbelj
Krnica, Drugi slap
WI3
200m

Turni in alpinistični smuki

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.02.2019 17.02
Peter Janežič
Begunjščica, Šentanski plaz
N+
15.02.2019 15.02
Sabina Novakovič
Curtissons
13.02.2019 13.02
Andrej Erceg
Begunjščica, Centralna
09.02.2019 09.02
Andrej Erceg
Veliki Draški vrh
09.02.2019 09.02
Andrej Otovčevič
Kovk (Monte Coco, 1941m)
09.02.2019 09.02
Jana Šercer
Faschaunereck (2614m), Südostflanke
08.02.2019 08.02
Mojca Debevc
Curtissons 2240m
08.02.2019 08.02
Matej Mišvelj
Begunjščica
08.02.2019 08.02
Jasmina Zajc
Julijske Alpe, Curtissons (2240m)
22.01.2019 22.01
Tadej Dobravc Verbič
Kesselspitze

Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.11.2018 17.11
Jurij Rous
Klemenča peč , Sivi volk
VI-/V
220 m
12.11.2018 12.11
Polona Megušar
Anića kuk, Akademska
5a / A0
180 m
12.11.2018 12.11
Peter Zabret
Anića kuk, Akademska
5a / A0
180m
11.11.2018 11.11
Polona Megušar
Kukovi ispod vlake, Nosorog
4b+
150 m
11.11.2018 11.11
Polona Megušar
Kuk od Skradelin, Tinin smjer
4b+
110 m
11.11.2018 11.11
Peter Zabret
Kukovi ispod vlake, Nosorog
4b+
150m
11.11.2018 11.11
Peter Zabret
Kuk od Skradelin, Tinin Smjer
4b+
110m
10.11.2018 10.11
Polona Megušar
Veliki čuk, Sjeverno rebro
4b+
170 m
10.11.2018 10.11
Peter Zabret
Veliki čuk, Sjeverno rebro
4b+
170m
03.11.2018 03.11
Sonja Šmid
Battert (Nord Schwarzwald), Falkenwand, Bockgrat
4+
75m

Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Tež. Dolžina Več
17.02.2019 17.02
Blaž Germek
Bitenj potok, Tehnična
7a
25m
17.02.2019 17.02
Blaž Germek
Bitenj potok, Medoland
7a
32m
17.02.2019 17.02
Blaž Germek
Bitenj potok, Mitotova
7a
27m
17.02.2019 17.02
Blaž Germek
Bitenj potok, Soteskanje
7a+
31m
16.02.2019 16.02
Blaž Germek
Glinščica / Vergini , Donna del sud
8a
22m
09.02.2019 09.02
Ahac Istenič
Glinščica - Izlca, Nuvola
7b+/c
12m
09.02.2019 09.02
Ahac Istenič
Glinščica - Izlca, La rosa dei venti
7a+/b
12m
13.01.2019 13.01
Primož Sedej
Kotečnik/Trapez, Gams
7a
30m
06.01.2019 06.01
Tadej Dobravc Verbič
Risnik, Rum in šah
6c
32 m
06.01.2019 06.01
Luka Pavlovčič
Osp / Nad vasjo, Super Elio
7a+
27 m