Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
20.10.2019 20.10
Maja Grgič
Paklenica Juha
6a (A0)
250m
20.10.2019 20.10
Hana Pirnat
Vipava Steber
4c
95
19.10.2019 19.10
Maja Grgič
Paklenica Bora Bora
6a
250m
19.10.2019 19.10
Janez Elija Kos
Vipava Steber - Steber
4c
95m
19.10.2019 19.10
Janez Elija Kos
Vipava Steber - Raz stebra
5b
90m
14.10.2019 14.10
Jurij Rous
Klettergarten Nösslach/Längenfeld (Avstrija, Tirolska) Südwind
6 (obl. 5)
150 m
13.10.2019 13.10
Aljaž Mihelčič
Ratitovec (Špičke) Spominska Čerin Miran
V/IV
120m
13.10.2019 13.10
Aljaž Mihelčič
Ratitovec (Špičke) Avrikelj
V+ (A0)
120m
13.10.2019 13.10
Gašper Ravnjak
Ratitovec (Špičke) Spominska Čerin Miran
V/IV
120m
13.10.2019 13.10
Gašper Ravnjak
Ratitovec (Špičke) Avrikelj
V+
120m
13.10.2019 13.10
Jurij Rous
Geierwand (Avstrija, Tirolska) Sunset Boulevard
6/6+ (5 obl.)
345 m
12.10.2019 12.10
Jurij Rous
Martinswand (Avstrija, Tirolska) Botanik Grand Prix
6/6+ (5+ obl.)
695 m
03.10.2019 03.10
Jan Jasnič
Nad Šitom glava - jugovzhodna stena Juševa smer
VI/IV-V
180 m
28.09.2019 28.09
Sonja Šmid
Arco, Cima alle Coste-Lo Scudo Nuve Bianche
6c
300m
27.09.2019 27.09
Gašper Čuk
Pointe des 7 lacs Symphonie d'automne
6a+
180
27.09.2019 27.09
Ahac Istenič
Punte des 7 lacs Symphonie d'automne
6a+
180m
27.09.2019 27.09
Sonja Šmid
Arco, Monte Colt Perla Nera
6b
100m
26.09.2019 26.09
Sonja Šmid
Arco, Parete Croz dei Pini Hasta Siempre Comandante
6b+
300m
25.09.2019 25.09
Sonja Šmid
Arco, Muro dei Meridiani Equinozio delle Banane
6c
120m
24.09.2019 24.09
Sonja Šmid
Arco, Placche Zebrate Claudia
5c
400m
23.09.2019 23.09
Gašper Čuk
Korzika/Bavela - Punta di u Corbu Le dos de l'elephant
6b+
280m
22.09.2019 22.09
Maja Grgič
Veliki vrh varianta Sanje neke gospodinje
VI-/VI+
150m
22.09.2019 22.09
Edisa Korač
Vipava Steber
4c
95m
22.09.2019 22.09
Gašper Ravnjak
Veliki vrh Sanje neke gospodinje + Mama Kortika
VI+/VI-
150m
22.09.2019 22.09
Sonja Šmid
Arco, Parete di San Paolo Porci con le Ali
6b
120m
22.09.2019 22.09
Sonja Šmid
Arco, Parete di San Paolo Pantarei
6b+
180m
15.09.2019 15.09
Jakob Kovač
Mala Raduha ZZ
IV+/IV+
130 m
14.09.2019 14.09
Jasmina Zajc
Mala Raduha Varianta smeri ZZ
V/IV+
125
14.09.2019 14.09
Jasmina Zajc
Mala Raduha Plate
V/IV
185 m
11.09.2019 11.09
Maja Gaspari
Rocher des Gozzi Les Hurluberlus
4b
150m