Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
25.11.2019 25.11
Boris Sedej
Paklenica Propeler + Domžalska
6b ( A0 ) + 6a
160+120
24.11.2019 24.11
Boris Sedej
Paklenica Pink panther
6a+
420
23.11.2019 23.11
Boris Sedej
Paklenica Mosoraška
5c
350
01.11.2019 01.11
Maja Grgič
Paklenica, Veliki ćuk Karamara sweet temptations
6a+
110
01.11.2019 01.11
Maja Grgič
Paklenica, Anića kuk - Stup Domžalski
6a/a+
120m
01.11.2019 01.11
Jošt Hren
Anića Kuk, Stup Brid za veliki čekić
5b+
150m
01.11.2019 01.11
Jošt Hren
Anića Kuk, Stup Karabore
5c
120m
01.11.2019 01.11
Gašper Ravnjak
Paklenica, Stup Domžalski
6a/a+
120m
01.11.2019 01.11
Gašper Ravnjak
Paklenica, Veliki Ćuk Karamara sweet temptations
6a+
110m
01.11.2019 01.11
Gašper Stopar
Paklenica, Veliki Ćuk - Zapadna stijena Karamara sweet temptations
6a+
110m
01.11.2019 01.11
Gašper Stopar
Paklenica, Anića Kuk - Stup Domžalski
6a/a+
120m
31.10.2019 31.10
Maja Grgič
Paklenica, Anića kuk - Stup Trik
5a
125m
31.10.2019 31.10
Maja Grgič
Paklenica, Anića kuk - Stup Danaja
5b
100
31.10.2019 31.10
Jošt Hren
Anića Kuk, Stup Domžalski
6a/a+
120m
31.10.2019 31.10
Gašper Stopar
Paklenica, Anića Kuk - Stup Trik
5a/a+
125m
31.10.2019 31.10
Gašper Stopar
Paklenica, Anića Kuk - Stup Danaja
5b
100m
30.10.2019 30.10
Jošt Hren
Veliki Vitrenik Oliver Dragojević
3
150m
30.10.2019 30.10
Jošt Hren
Veliki Vitrenik Oprosti mi pape
4a
110m
27.10.2019 27.10
Maja Grgič
NŠG Stoletje z varianto Juševe
VI-/V
180m
27.10.2019 27.10
Janez Elija Kos
NŠG Stoletje z varianto Juševe
VI-/V
180m
27.10.2019 27.10
Jurij Rous
Rote wand, Grazer Bergland, Avstrija Gerdasteig
3+ (obl. 3)
270 m
26.10.2019 26.10
Jurij Rous
Röthelstein SO-Sporn, Grazer Bergland, Avstrija Michelangelo
6 (obl. 5)
375 m
26.10.2019 26.10
Jurij Rous
Rote wand, Grazer Bergland, Avstrija Serengeti
6 (obl. 5+)
250 m
23.10.2019 23.10
Tilen Mubi
Ratitovec Spominska M. Čerin z varianto Avriklja
V/IV
120m
23.10.2019 23.10
Tilen Mubi
Ratitovec Avrikelj
V+ (A0)
120m
20.10.2019 20.10
Maja Grgič
Paklenica Juha
6a (A0)
250m
20.10.2019 20.10
Hana Pirnat
Vipava Steber
4c
95m
19.10.2019 19.10
Maja Grgič
Paklenica Bora Bora
6a
250m
19.10.2019 19.10
Janez Elija Kos
Vipava Steber - Steber
4c
95m
19.10.2019 19.10
Janez Elija Kos
Vipava Steber - Raz stebra
5b
90m