Dolgi športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
16.08.2018 16.08
Sabina Novakovič
Begunjščica Kiklop
V+
140 m
15.08.2018 15.08
Maja Gaspari
Mangart Jugozahodni raz
IV/II-III
400 m
15.08.2018 15.08
Hana Hutar
Mangart Jugozahodni raz
IV/II-III
400m
12.08.2018 12.08
Irena Brilej
Mangart Jugozahodni raz
IV/II-III
400 m
12.08.2018 12.08
Jaša Hrovat
Mala Mojstrovka Severni raz
IV-/III
300m
12.08.2018 12.08
Maja Lavrič
Begunjščica Janc Mali
IV+/IV-III
160m
12.08.2018 12.08
Sabina Novakovič
Mangrt Jougozahodni raz
IV/ II-III
400 m
12.08.2018 12.08
Gašper Ravnjak
Mala Mojstrovka, Grebenec Pocarska smer
IV
200m
12.08.2018 12.08
Jana Šercer
Mangart JZ raz
IV/II-III
400m
11.08.2018 11.08
Gašper Ravnjak
Stador Perunika
IV+
180m
11.08.2018 11.08
Gašper Ravnjak
Stador Muštace
V-/III
180m
08.08.2018 08.08
Peter Janežič
Nad Šitom glava Juševa smer
VI/IV-V
180m
05.08.2018 05.08
Sonja Šmid
Velika baba Nova centralna smer
IV+
700m
04.08.2018 04.08
Nina Javoršek
Staničev vrh Mrzlo postaja
V/IV
150m
04.08.2018 04.08
Gašper Ravnjak
Staničev vrh Mrzlo postaja
V
150m
04.08.2018 04.08
Boris Sedej
Lagorai - Tognazza Via Baby Jan
6a A0 ( sicer 6c)
220m
03.08.2018 03.08
Kaja Puhan
Zadnjiški Ozebnik Krajcarca
6a+
210m
28.07.2018 28.07
Andrej Kotar
Peca/Kordeževa rama, južna stena Jugoslovanski prvak Brane
6b
140 m
14.07.2018 14.07
Andrej Otovčevič
Mala Mojstrovka, Grebenec, vzhodna stena Pocarska smer
IV/III-IV
200m
14.07.2018 14.07
Sonja Šmid
Staničev vrh Mrzlo postaja
5
150m
13.07.2018 13.07
Mojca Debevc
Košutnikov turn Via Sylvia
VI+
200 m
13.07.2018 13.07
Aljoša Hribar
Košutnikov turn Via Sylvia
VI+
200m
07.07.2018 07.07
Maja Meško
Begunjska Vrtača Šentanska smer
V+/III-IV
150m
06.07.2018 06.07
Mojca Debevc
Begunjščica Šentanska smer
V+/III-IV
150 m
06.07.2018 06.07
Jasmina Zajc
Begunjščica Šentanska smer
V+/III-IV
150m
30.06.2018 30.06
Aljoša Hribar
Košutnikov turn Jennyriss
V+
300m
26.06.2018 26.06
Tanja Metličar
Debeli Kuk Slovenski (PIPS)
6a+ A0
200 m
24.06.2018 24.06
Tanja Metličar
Aniča Kuk Mosoraška
6a
350 m
23.06.2018 23.06
Maja Gaspari
Grebenec (vzhodna stena) Pocarska smer
IV/III
200m
23.06.2018 23.06
Aljoša Hribar
Klemenča peč Friko
6a+
120m