03.11.2017
03.11
|
Anka Košmrl
|
Zeleniške špice
Grebensko prečenje Zeleniških špic
|
II / I-II
|
400m
|
|
02.11.2017
02.11
|
Jurij Ličen
|
Prečenje Dovški križ - Škrnatarica
|
III
|
|
|
31.10.2017
31.10
|
Špela Premzel
|
Zeleniške špice
Grebensko prečenje
|
II
|
300 m
|
|
29.10.2017
29.10
|
Aljoša Hribar
|
Monte Casale/First pilar
Via del Missile
|
V+/VI+/A0
|
400m
|
|
28.10.2017
28.10
|
Aljoša Hribar
|
Arco/Picolo Dain/Parete del Limaro
Diedro Maestri
|
VII-/VI+
|
400m
|
|
28.10.2017
28.10
|
Jurij Rous
|
Brana, Zahodna stena
Bobnarjev greben
|
IV/I
|
900 m
|
|
22.10.2017
22.10
|
Tomaž Javornik
|
Kamniško Savinjske Alpe
Zeleniške špice - prečenje
|
II/I-II
|
400m
|
|
21.10.2017
21.10
|
Boris Jurc
|
NŠG
Steber ob Kamankovem kaminu
|
150
|
V/IV
|
|
21.10.2017
21.10
|
Boris Jurc
|
NŠG
Kranjska Poč
|
IV/III-IV
|
250m
|
|
21.10.2017
21.10
|
Sabina Novakovič
|
Kogel
Češnovar Srakar s Kranjsko varianto
|
V/VI
|
230 m
|
|
21.10.2017
21.10
|
Primož Sedej
|
Nad Šitom glava
Kranjska poč
|
IV/III-IV
|
250m
|
|
21.10.2017
21.10
|
Primož Sedej
|
NŠG
Steber ob Kamankovem kaminu
|
V/IV
|
150m
|
|
21.10.2017
21.10
|
Jasmina Zajc
|
Kogel
Češnovar Srakar s Kranjsko varianto
|
V/VI (A0 v IV)
|
230m
|
|
18.10.2017
18.10
|
Jana Šercer
|
Mala Rinka
Vzhodna smer
|
IV/III
|
350m
|
|
16.10.2017
16.10
|
Urška Mihoci
|
NŠG
Steber ob Kamenkovem kaminu
|
V/IV
|
150m
|
|
15.10.2017
15.10
|
Andraž Avbelj
|
Planjava
Humar-Škarja
|
V-/IV
|
270 m
|
|
15.10.2017
15.10
|
Ahac Istenič
|
Skuta
Smer pod stolpom
|
VI-/V
|
370m
|
|
14.10.2017
14.10
|
Aljoša Hribar
|
Val di mello/Scoglio de la Dei
Kundalini
|
VII-
|
400m
|
|
14.10.2017
14.10
|
Anže Mihevc
|
Prisojnik, Kraj sten, Z stena
Potepinka z izstopom Deržaj-Šlibar
|
V/III-IV
|
500m
|
|
14.10.2017
14.10
|
Špela Premzel
|
Spodnji Rokav
Potočnik-Tominšek
|
III/I-II
|
700 m
|
|
14.10.2017
14.10
|
Jurij Rous
|
Prisojnik, Kraj sten, Z stena
Potepinka z izstopom Deržaj-Šlibar
|
V/III-IV
|
500 m
|
|
13.10.2017
13.10
|
Aljoša Hribar
|
Val di mello/Scogliode la Metamorphosi
Luna nascente
|
VII/VI
|
360m
|
|
12.10.2017
12.10
|
Aljoša Hribar
|
Eldorado
Motorhead
|
6b
|
500m
|
|
11.10.2017
11.10
|
Jurij Rous
|
Kokrska Kočna
Jugozahodni greben
|
II/I
|
500 m
|
|
10.10.2017
10.10
|
Aljoša Hribar
|
Breithorn
Gran diedro nord/Grassi Bernard
|
IV/5
|
450m
|
|
08.10.2017
08.10
|
Blaž Germek
|
Mrzla gora / južna stena
Srce + Avrikelj
|
V / IV
|
150m
|
|
01.10.2017
01.10
|
Mojca Debevc
|
Visoka polica
Direttissima
|
V-/IV
|
200 m
|
|
01.10.2017
01.10
|
Maja Gaspari
|
Nad Šitom glava
Smer po zajedi
|
V+/IV-V
|
300m
|
|
01.10.2017
01.10
|
Blaž Germek
|
Jerebica / južna stena
Steber sv. Martina
|
VII / V-VI
|
350m
|
|
01.10.2017
01.10
|
Urška Mihoci
|
NŠG
Smer po zajedi
|
V+/IV-V
|
300m
|
|