02.09.2023
02.09
|
Tilen Kodele
|
Mala mojstrovka
Severni raz
|
IV/III-IV
|
300 m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Nina Korošec
|
Velika Mojstrovka
Steber revežev, leva varianta
|
V-/IV+
|
500 m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Ambrož Kregar
|
Velika Mojstrovka
Kovinarska
|
V+/IV-V
|
450 m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Nika Krivec
|
Velika Mojstrovka
Varianta Debelakove
|
V+/IV-V
|
450 m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Andrej Otovčevič
|
Triglavska severna stena
Slovenska smer (izstop po Frelihovi prečnici)
|
III
|
800m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Tomaž Pahor
|
Jalovec
Comicijev raz
|
V+ (A1)/IV+
|
370m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Dean Pecman
|
Triglavska severna stena
Zahodna zajeda
|
V+/IV
|
400m+300m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Nika Peterca
|
Mala mojstrovka
Severni raz
|
III-IV
|
300
|
|
02.09.2023
02.09
|
Peter Pogačar
|
Mala Mojstrovka
Severni raz
|
III-IV
|
300m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Gašper Ravnjak
|
Velika Mojstrovka
Debelakova z variantami
|
V+/IV-V
|
500m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Blaž Seliškar
|
Triglav
Zahodna zajeda
|
V/IV
|
400+300m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Sanja Stare
|
Mala Mojstrovka
Severni raz
|
IV/III-IV
|
300m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Matjaž Vehovec
|
Nad Šitom Glava
Kamenkov Kamin
|
VI-/III-IV
|
120 m
|
|
02.09.2023
02.09
|
Matjaž Vehovec
|
Mala Mojstrovka
Severni raz
|
IV/III-IV
|
300 m
|
|
01.09.2023
01.09
|
Gašper Ravnjak
|
Velika Mojstrovka
Kovinarska smer
|
V+/IV-V
|
450m
|
|
27.08.2023
27.08
|
Dean Pecman
|
Šite
Belač-Zupan
|
V+/V
|
550m
|
|
27.08.2023
27.08
|
Gašper Ravnjak
|
Šite
Belač-Zupan
|
V+/V
|
550m
|
|
27.08.2023
27.08
|
Ana Štritof
|
Mala Rinka
Igličeva smer
|
V+/IV
|
350m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Tadej Bolta
|
Špik
Direktna
|
V+/IV+
|
900m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Irena Gričar
|
Visoka Bela špica
Severni raz
|
IV+
|
280 m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Jan Jasnič
|
Dolška škrbina
Zajeda Ekar-Jamnik
|
VI-/IV
|
350 m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Miha Jernejčič
|
Triglav, severna stena
Skalaška z Ladjo
|
V+/IV
|
1000m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Tilen Kodele
|
Triglav/Stena
Skalaška z Ladjo
|
V+/IV
|
1000 m
|
|
26.08.2023
26.08
|
Blaž Seliškar
|
Triglav
Skalaška z Ladjo
|
V+/IV
|
1000m
|
|
25.08.2023
25.08
|
Jošt Hren
|
Triglav
Bavarska + Dolga Nemška
|
IV+
|
1000m
|
|
25.08.2023
25.08
|
Miha Jemec
|
Triglav
Bavarska+Dolga Nemška
|
IV+
|
1000
|
|
25.08.2023
25.08
|
Tilen Kodele
|
Podraška tura
Nikolajeva
|
IV/III
|
370 m
|
|
25.08.2023
25.08
|
Nika Peterca
|
Podraška tura
Nikolajeva
|
IV/III
|
370
|
|
25.08.2023
25.08
|
Peter Pogačar
|
Podraska tura
Nikolajeva
|
IV/III
|
370
|
|
24.08.2023
24.08
|
Ana Štritof
|
Velika Mojstrovka
Smer Debelakove
|
IV+/IV
|
500m
|
|