Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
08.12.2019 08.12
Tadej Dobravc Verbič
Triglav (iz Krme prek Kredarice)
08.12.2019 08.12
Tanja Metličar
Zadnja Ponca Direktna z Viharniško
50°-80°, IV
800 m
08.12.2019 08.12
Gašper Ravnjak
Zadnja Ponca Direktna z Viharniško
50°-80°, IV
800m
05.12.2019 05.12
Tanja Kocjančič
Mala Mojstrovka Župančičeva grapa
III/II-III
300
27.10.2019 27.10
Tanja Kocjančič
Brana Šija Brane
III/I-II
200
27.10.2019 27.10
Maja Lavrič
Brana Šija Brane
III/I-II
200m
27.10.2019 27.10
Hana Pirnat
Cima delle Cenge Direttissima
V-/IV
200m
26.10.2019 26.10
Tanja Kocjančič
Zeleniške špice Grebensko prečenje
II/I-II
400
26.10.2019 26.10
Maja Lavrič
Zeleniške Špice Grebensko prečenje
III/I-II
400m
15.10.2019 15.10
Nika Krivec
Zeleniške špice grebensko prečenje
II/I-II
400 m
13.10.2019 13.10
Jan Jasnič
Cima Piccola della Scala Via Piemontese-Ive
IV+
280 m
12.10.2019 12.10
Maja Grgič
Zeleniške špice Grebensko prečenje
II/I-II
400m
12.10.2019 12.10
Ahac Istenič
Tofana di rozes Costantini-Ghedina
VI-
500m
12.10.2019 12.10
Jan Jasnič
Cima del Vallone Rampa Sud e cresta Est
IV
360m
12.10.2019 12.10
Boštjan Jerman
Mala lojtrca, južna stena Ive-Piemontese
IV/III-IV
250 m
12.10.2019 12.10
Peter Mrak
Zeleniške špice Prečenje
II
12.10.2019 12.10
Anže Žgank
Mala Lojtrca Ive-Piemontese
IV
250 m
06.10.2019 06.10
Rok Čermelj
Velika Lojtrca Južna grapa (Via Botteri-Cernuschi)
IV+ / III
280 m
06.10.2019 06.10
Blaž Germek
Ložka stena nad Osilnico / (jugo)zahodna stena Migrantski prehod
VI+ / VI
100m(+100)
29.09.2019 29.09
Tanja Metličar
Sabotin Trije grebeni
II - III
350 m
28.09.2019 28.09
Ahac Istenič
Punta Spenicazzia Candella di' l'oro
V
200m
27.09.2019 27.09
Jaša Hrovat
Triglavska severna stena Skalaška z ladjo
V+
1000m
27.09.2019 27.09
Gašper Ravnjak
Triglav, Severna stena Skalaška z Ladjo
V+
1000m
25.09.2019 25.09
Ahac Istenič
Punta di l'Arghjetu Arete de Quenza
V+
270m
22.09.2019 22.09
Saša Podlipec
Špik Direktna
V+
900 m
21.09.2019 21.09
Tanja Metličar
Planjava, južna stena Zgrešena smer
IV - V
350 m
21.09.2019 21.09
Anže Mihevc
Škrlatica J greben
IV-/III
350m
21.09.2019 21.09
Saša Podlipec
Rušica Direktna
V/IV
200 m
21.09.2019 21.09
Gašper Ravnjak
Planjava, južna stena Zgrešena smer
IV-V
350m
21.09.2019 21.09
Jurij Rous
Pelc nad Klonicami - Pinja Čaša opojnosti
V/IV
400 m