Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
10.12.2019 10.12
Blaž Germek
Costiera Exodus
7b+
18m
01.12.2019 01.12
Blaž Germek
Costiera Hass Fidanken
7a
30m
30.11.2019 30.11
Maja Grgič
Glinščica Capriccio di riccio
6b
20m
30.11.2019 30.11
Maja Grgič
Glinščica Capriolo sa, capriolo fa
6a+/b
20m
30.11.2019 30.11
Hana Hutar
Za Savo Abalakov
D6
30.11.2019 30.11
Urška Mihoci
Za Savo Poledica
D5
cca 10m
30.11.2019 30.11
Luka Pavlovčič
Napoleonica/Scudo Scala reale
7a+
10 m
30.11.2019 30.11
Gašper Stopar
Glinščica Capriccio di riccio
6b
20m
24.11.2019 24.11
Hana Hutar
Dol pri Hrastniku Božiček
D4+
24.11.2019 24.11
Hana Hutar
Dol pri Hrastniku Gmajnastajl
D6-
23.11.2019 23.11
Blaž Germek
Črni Kal Pingvin (1. del)
7b
15m
17.11.2019 17.11
Andraž Avbelj
Dol pri Hrastniku Dolska poč
D6+
10.11.2019 10.11
Irena Gričar
Črni kal, Nad cesto Mokre sanje
6b+
22 m
09.11.2019 09.11
Maja Grgič
Kotečnik Oldruknfilterklemunga
6b
25m
09.11.2019 09.11
Gašper Ravnjak
Kotečnik Oldruknfilterklemunga
6b
25m
04.11.2019 04.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Sinistra Pietraia Moonbootica
7b+
25 m
04.11.2019 04.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Sinistra Pietraia Tarantula
7b
30 m
04.11.2019 04.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Pineta Fakir
7b
25 m
02.11.2019 02.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Guggenheim Da Vinci
7a
15m
02.11.2019 02.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Grotta del cavallo Birdwatching
7a+
30 m
02.11.2019 02.11
Luka Pavlovčič
San Vito lo Capo / Grotta del cavallo Gaspare
7a
24 m
01.11.2019 01.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Airok
7a+
30m
01.11.2019 01.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Pook
7a
30m
01.11.2019 01.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Weeze
7a
25m
01.11.2019 01.11
Blaž Germek
Oltre Finale / Terminal Maraquaia
7a
25m
01.11.2019 01.11
Jan Jasnič
Vranjska Draga Gorgona
6c+
11m
31.10.2019 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Famiglia / Scola U Juan
7a
20m
31.10.2019 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Famiglia / Scola WT12
7a
20m
31.10.2019 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Famiglia / Scola Milina
7a
20m
31.10.2019 31.10
Blaž Germek
Oltre Finale / Famiglia / Scola Samu
7a
20m