Športnoplezalni vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
17.08.2018 17.08
Andrej Erceg
Kupljenik Danes bo sončno
7b+
23 m
13.08.2018 13.08
Irena Gričar
Retovje Terra mystica
6b
15 m
09.08.2018 09.08
Andrej Erceg
Velbanca Horuk
7c+
18 m
06.08.2018 06.08
Luka Pavlovčič
Rue des masques (Briancon) La teigne
7b
30 m
06.08.2018 06.08
Luka Pavlovčič
Rue des masques Super balls
7a
30 m
05.08.2018 05.08
Luka Pavlovčič
Grand Bois (Briancon) Vacherie sur vacherin
7b
ca. 30m
05.08.2018 05.08
Luka Pavlovčič
Grand Bois (Briancon) La noiraude
7a
ca. 30 m
03.08.2018 03.08
Luka Pavlovčič
Entraygues (Briancon) L'arête des Burssiasses
7b
25 m
02.08.2018 02.08
Luka Pavlovčič
Fessourier (Briancon) Hip hop
7b+
ca. 20 m
02.08.2018 02.08
Luka Pavlovčič
Fessourier (Briancon) Tout arrive
7a
40 m
31.07.2018 31.07
Luka Pavlovčič
Fessourier (Briancon) Happy hour
7a+
40 m
30.07.2018 30.07
Luka Pavlovčič
Rue de masque (Briancon) Fight club
7b+
30 m
30.07.2018 30.07
Luka Pavlovčič
Rue des masque Leva od Le chibre
7b
30 m
30.07.2018 30.07
Luka Pavlovčič
Rue des masque La méthode de la fesse gauche
6c+/7a
ca. 30 m
29.07.2018 29.07
Andrej Erceg
Jereka/Zevt Pussy Kannte
7c+
25 m
23.07.2018 23.07
Andrej Erceg
Čreta/Domačica Racija
7b
14 m
14.07.2018 14.07
Andrej Kotar
Kotečnik/Kača Snoopy
7a
14 m
12.07.2018 12.07
Andrej Kotar
Iški vintgar Orgazmotvor
7a
11 m
11.07.2018 11.07
Blaž Germek
Glinščica / Vergini Relax ai Tropici (L1)
7a+
15m
08.07.2018 08.07
Primož Sedej
Ićići Pistaccio Metallic (DWS) :)
6a
cca 6m
07.07.2018 07.07
Andrej Erceg
Jereka/Zevt Moč prijateljstva
7b+/c
25 m
07.07.2018 07.07
Maja Gaspari
Kotečnik - Pisani svet Veselica
6a/a+
32m
07.07.2018 07.07
Maja Gaspari
Kotečnik - Pisani svet Spomin na Križevnik
6a
20m
07.07.2018 07.07
Urška Mihoci
Pazin/Lido Hiperaktiv
7a+
8m
05.07.2018 05.07
Tadej Dobravc Verbič
Kupljenik Samba
6c+
24 m
05.07.2018 05.07
Andrej Erceg
Jereka/Zevt Marcel
7b
25 m
05.07.2018 05.07
Luka Pavlovčič
Jereka/Zevt Kal
7a+
21 m
04.07.2018 04.07
Jasmina Zajc
Vranja Peč Zeko
6a
16m
04.07.2018 04.07
Jasmina Zajc
Vranja peč Peč
6b
16m
02.07.2018 02.07
Andrej Erceg
Jereka/Zevt Kal
7a+
21 m