30.04.2019
30.04
|
Anka Košmrl
|
Debeli kuk-Stup
Pips
|
6a
|
200m
|
|
30.04.2019
30.04
|
Maja Lavrič
|
Coste dell’Anglone - Piramide Lakshmi
Sceriffo di Nottingham
|
5c
|
100 m
|
|
30.04.2019
30.04
|
Maja Lavrič
|
Coste dell’Anglone - Piramide Lakshkmi
Little John
|
5b, A0
|
100 m
|
|
30.04.2019
30.04
|
Sabina Novakovič
|
Arco, Due Laghi
Il Gran Diedro
|
VI-
|
270 m
|
|
30.04.2019
30.04
|
Jana Šercer
|
Arco, Due Laghi
Il gran diedro
|
VI-
|
270m
|
|
29.04.2019
29.04
|
Jan Jasnič
|
Karlobag
??
|
5c
|
??
|
|
29.04.2019
29.04
|
Jan Jasnič
|
Karlobag
??
|
5a
|
??
|
|
29.04.2019
29.04
|
Anka Košmrl
|
Veliki Ćuk
Water song
|
6a+
|
160m
|
|
29.04.2019
29.04
|
Sabina Novakovič
|
Arco, Cima alle Coste Sud-Piramide Lachsmi
La Bellezza delle Venere
|
IV+
|
320 m
|
|
29.04.2019
29.04
|
Andrej Otovčevič
|
Veliki Ćuk
Water song
|
6a+
|
160m
|
|
29.04.2019
29.04
|
Jana Šercer
|
Arco, Cima alle Coste Sud-Piramide Lachsmi
La Bellezza delle Venere
|
IV+
|
320m
|
|
28.04.2019
28.04
|
Mojca Debevc
|
Coste dell' Anglone - Piramide Lakshmi
Mercurio Serpeggiante
|
VI/V+
|
300 m
|
|
28.04.2019
28.04
|
Jan Jasnič
|
Kuk od Korita
Votan
|
6c+
|
85 m
|
|
28.04.2019
28.04
|
Nina Javoršek
|
Coste dell’Anglone - Piramide Lakshmi
La Belezza della Venere
|
IV+
|
300m
|
|
28.04.2019
28.04
|
Tanja Kocjančič
|
Bavella, Punta Calleta
Arete Nord-Ouest
|
V/IV+
|
180
|
|
28.04.2019
28.04
|
Anka Košmrl
|
Kuk od Skradelin
Dreaming the lost friends
|
6a+
|
100m
|
|
28.04.2019
28.04
|
Andrej Otovčevič
|
Kuk od Skradelin
Dreaming the lost friends
|
6a+
|
100m
|
|
27.04.2019
27.04
|
Mojca Debevc
|
Monte Colt-San Paolo - Parete di San Paolo
Selene
|
VI/V+
|
250 m
|
|
27.04.2019
27.04
|
Mojca Debevc
|
Monte Colt-San Paolo - Parete di San Paolo
Aphrodite
|
VI-/V+
|
250m
|
|
27.04.2019
27.04
|
Nina Javoršek
|
Monte Colt - Parete di San Paolo
Via Selene
|
VI, A0
|
250m
|
|
27.04.2019
27.04
|
Jana Šercer
|
Arco, Monte Colt-Parete di San Paolo
Sabina
|
IV, V+
|
180m
|
|
27.04.2019
27.04
|
Jana Šercer
|
Arco, Monte Colt-Parete di San Paolo
Nereidi
|
V+
|
120m
|
|
22.04.2019
22.04
|
Tadej Dobravc Verbič
|
Klobuk
Doturski smjer
|
6a
|
170 m
|
|
22.04.2019
22.04
|
Jurij Rous
|
Kampermauer, Sektor Vegetarierkante (Avstrija)
Hermeline
|
V, eno mesto V+/VI-
|
175 m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Andraž Avbelj
|
Paklenica
Circus
|
6a?, A0
|
350m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Rok Čermelj
|
Paklenica - Veliki Ćuk
Sjeverno rebro
|
4b/b+
|
170 m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Maja Gaspari
|
Paklenica - Veliki Ćuk
Sjeverno rebro
|
4b/b+
|
170m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Hana Hutar
|
Paklenica - Aniča Kuk
Bračni smjer
|
5c
|
200m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Urška Mihoci
|
Paklenica
Bračni smjer
|
5c
|
200m
|
|
21.04.2019
21.04
|
Jurij Rous
|
Kampermauer, Sektor Superdiagonale (Avstrija)
Superdiagonale
|
VI-/V+
|
310 m
|
|