Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
14.09.2019 14.09
Saša Podlipec
Široka peč Vzhodni steber
IV
600m
14.09.2019 14.09
Gašper Ravnjak
Štajerska Rinka Direktna smer
VI/V-VI
500m
14.09.2019 14.09
Jurij Rous
Turska gora Raz Szalay-Gerin
III+
300 m
14.09.2019 14.09
Gašper Stopar
Mala Rinka Vzhodna smer
IV/III
350m
14.09.2019 14.09
Anže Žgank
Mala Rinka, severna stena Vzhodna smer
IV/III
350m
13.09.2019 13.09
Tadej Dobravc Verbič
Rogljica Centralni steber
V/IV+
500 m
13.09.2019 13.09
Edisa Korač
Zeleniške špice Grebensko prečenje
II/I-II
400m
12.09.2019 12.09
Tadej Dobravc Verbič
Planjava Dobravc-Babnik-Oblak ali lovljenje Humar-Škarje :)
IV/III
300 m
12.09.2019 12.09
Maja Gaspari
Rocher des Gozzi Voie du CAF
V+
250m
12.09.2019 12.09
Tanja Kocjančič
Trbiška krniška špica (Cima del Vallone) S raz (Krobath Metzger aka. Miss Julijcev)
V-
550
10.09.2019 10.09
Jaša Hrovat
Brana, vzhodna stena Zajeda
V-/IV, III
140m
05.09.2019 05.09
Tadej Dobravc Verbič
Dolška škrbina Ekar-Jamnik
V+/IV-V
350 m
05.09.2019 05.09
Janez Elija Kos
NŠG Kamenkov kamin
VI- / IV-V
150m
01.09.2019 01.09
Jan Jasnič
NŠG Trmasti kamini
VI-/IV-V
280 m
01.09.2019 01.09
Lovro Jordan
NŠG Trmasti kamini
VI-/IV-V
280
01.09.2019 01.09
Aljaž Mihelčič
Kogel Virensova smer
IV/III
160
01.09.2019 01.09
Saša Podlipec
Brana Zajeda
V-/IV
140 m
31.08.2019 31.08
Maja Gaspari
Grintovec, severna stena Tomažev steber
VI-/V
350m
31.08.2019 31.08
Maja Grgič
Velika Mojstrovka Smer Debelakove
IV+/IV
450m
29.08.2019 29.08
Tilen Mubi
NŠG, S stena Madonna
V/IV-V
300m
29.08.2019 29.08
Jasmina Zajc
Predostenje Križevnika Dedijeva smer
V+/V,IV,III
250m
28.08.2019 28.08
Janez Elija Kos
Grintovec, S stena Kovkov sindrom
V-
500m
27.08.2019 27.08
Janez Elija Kos
Bele vode, Visoka Bela Špica S raz
III-IV
280m
27.08.2019 27.08
Janez Elija Kos
Bele vode, Cima Grande della Scala Južna grapa
III, IV+
280m
21.08.2019 21.08
Jaša Hrovat
Triglavska severna stena Bavarska + Zimmer Jahn
IV+
500m+300m
20.08.2019 20.08
Jakob Kovač
Nad Šitom glave Kranjska poč
IV/III-IV
250 m
18.08.2019 18.08
Maja Gaspari
Mala Rinka Vzhodna smer
IV/III
350m
18.08.2019 18.08
Erika Gioahin
Großglockner Stüdlgrat (JZ greben)
III+
500m
18.08.2019 18.08
Maja Grgič
NŠG Tandara-Mandara
V+/IV
250m
18.08.2019 18.08
Irena Gričar
Mala Rinka Vzhodna
IV/III
350 m