Alpinistični vzponi

Datum Vnesel Gora-stena-smer Težavnost Dolžina Več
06.07.2019 06.07
Maja Grgič
NŠG Steber ob Kamenkovem kaminu
V/IV
150m
06.07.2019 06.07
Hana Hutar
Brana Zajeda
V-/IV
140m
06.07.2019 06.07
Nika Krivec
Planjava Kratkohlača (varianta)
VI-/IV
310 m
06.07.2019 06.07
Maja Meško
Visoka polica Direttissima
V-/IV
200m
06.07.2019 06.07
Anže Mihevc
Visoka Polica (Cima delle Cenge) Direttissima
V-/IV
200m
06.07.2019 06.07
Saša Podlipec
Dolgi Hrbet Jubilejna
V/IV
500m
06.07.2019 06.07
Gašper Ravnjak
NŠG Kranjska poč
IV/III-IV
250m
05.07.2019 05.07
Jan Jasnič
Debela peč, Severna stena Sekločeva smer / Jesih-Potočnik
V+/V
250+200 m
05.07.2019 05.07
Tanja Metličar
Debela Peč Sekločeva smer / Jesih-Potočnik
V+/V
250+200 m
05.07.2019 05.07
Aljaž Mihelčič
NŠG Steber ob Kamenkovem kaminu
V/IV
150
05.07.2019 05.07
Gašper Ravnjak
NŠG Steber ob Kamenkovem kaminu
V/IV
150m
30.06.2019 30.06
Andraž Avbelj
NŠG Kranjska poč
IV/III-IV
250m
30.06.2019 30.06
Blaž Germek
Veliki Draški vrh / Trapez Tržiška smer
VII, A0 / VI
300m
30.06.2019 30.06
Hana Hutar
NŠG Kranjska poč
IV/III-IV
250m
30.06.2019 30.06
Jan Jasnič
Triglav, Severna stena Kratka Nemška s Zimmer Jahn
IV
800 m
30.06.2019 30.06
Lovro Jordan
Triglav, Severna stena Kratka nemška
IV
800
30.06.2019 30.06
Irena Kranjec
Mrzla gora Hudi prask
I - II
450 m
29.06.2019 29.06
Andraž Avbelj
Triglav Kratka Nemška
IV-/II-III
800m
29.06.2019 29.06
Aljaž Bešter Cerar
Triglav - severna stena Kratka Nemška s Zimmer Jahn
IV-/II-III
800m
29.06.2019 29.06
Blaž Germek
Triglavska stena Bohinjska smer
VI / IV-V
450m
29.06.2019 29.06
Hana Hutar
Triglav, Severna stena Kratka nemška s Zimmer Jahn
IV-/II-III
800m
29.06.2019 29.06
Jan Jasnič
NŠG Spominska smer Srečka Rihtarja
VI-/V+
300 m
29.06.2019 29.06
Anže Mihevc
NŠG Spominska smer Srečka Rihtarja
VI-/V+ (A0)
300 m
28.06.2019 28.06
Blaž Germek
Planjava, J stena Zgrešena smer
V / III-IV
350m
28.06.2019 28.06
Lovro Jordan
NŠG Kranjska poč
IV/III-IV
250
27.06.2019 27.06
Maja Meško
Grintovec Grintovčev steber
V/IV
250m+150m
25.06.2019 25.06
Andraž Avbelj
Veliki Draški vrh DKV
V, A0
400m
25.06.2019 25.06
Aljaž Bešter Cerar
Planjava - jugovzhodna stena Humar-Škarja
V-/IV
270m
25.06.2019 25.06
Jana Cindro
Zapotoški vrh Likar - Markič
IV+/IV
200 m
25.06.2019 25.06
Rok Čermelj
Veliki Draški vrh DKV
V
400 m